Наша Аптека - Днепропетровск. Интернет аптека.
поиск препаратов Rambler's Top100
Веб Сайт


удаленный мониторинг, тестирование и проверка доступности, работоспособности, uptime сайта

Наша Аптека - Днепропетровск. Интернет аптека. Наша Аптека - Днепропетровск. Интернет аптека.
Наша Аптека - Днепропетровск. Интернет аптека.

Медицинские фонды

  Фонд Салюс 
Мова 
  
Регіональний Благодійний фонд Салюс - неурядова неприбуткова організація, що здійснює діяльність, спрямовану на поліпшення здоров'я населення України. Цілі фонду: Запобігання, профілактика, сприяння діагностиці та лікуванню інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) та ВІЛ/СНІД; Сприяння впровадженню нових діагностичних та лікувальних технологій; Пропаганда здорового та безпечного способу життя.

  Фонд Марша 
Мова 
   
Фонд Марша - недержавна благочинна медична організація створена з метою покращення нейрохірургічної та загальномедичної допомоги дітям і підліткам в країнах бувшого Радянського Союзу. Фонд Марша проводить навчання та стажування нейрохірургів і спеціалістів інших медичних галузей через програми обміну та застосування новітніх інформаційних технологій в нейрохірургії.

  Фонд допомоги дітям Чорнобиля 
Мова 
 
Фонд допомоги дітям Чорнобиля - це гуманітарна організація, створена для того, щоб захистити і оберігати життя дітей, які постраждали від найгіршого екологічного лиха світу. Він призначений бути інформаційним мостом між Сполученими Штатами, Україною і світовою спільнотою.

  Сант Вінсент 
Мова 
   
Благодійна організація "Сант Вінсент" спеціалізується головним чином на розробці і реалізації проектів по наданню безкоштовної матеріальної і фінансової допомоги лікувальним установам України.

  Миколаївський Благодійний Фонд "Благодiйнiсть" 
Мова 
 
Сайт створено для того щоб розказати про ситуацію з епідемією ВІЛ/СНІДу в Україні загалом і в місті Миколаєві - одному з епіцентрів цієї епідемії - зокрема, про програму зменшення шкоди вживання наркотиків серед ін'єкційних наркоманів і стратегії зменшення ризику ВІЛ-інфікування серед жінок секс-бізнесу, а також про роботу груп підтримки ВІЛ-позитивних та їх близьких.

  Львівський обласний благодійний фонд "Немовля" 
Мова 
  
Обкладинка. Звернення. Контакти. Доброчинці. Ґалерея.

  Документація Програми ЗдравРеформ (ПЗР) 
Мова 
   
ПЗР є програмою технічної та методологічної допомоги в секторі охорони здоров’я, що фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку та виконується фірмою Абт Асосіейтс (США). Програма орієнтована на реформування та реорганізацію сучасної системи фінансування охорони здоров’я України. Доступні для завантаження різноманітні документи (формати WinWord (*.doc) та Acrobat Reader(*.pdf), що містять інформацію щодо досвіду роботи ПЗР в Україні, Росії та Казахстані.

  БФ "Червона стрічка" 
Мова 
 
Харківський обласний благодійний фонд допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД "Червона стрічка". Про фонд, біжучі проект, інфоматеріали, наші дослідження.

  Благодійний фонд ім. Роберта Коха 
Мова 
  
Діяльність Благодійного фонду ім. Роберта Коха направлена на зниження захворюванності туберкульозом, через активне виявлення хворих, шляхом безкоштовного флюорографічного обстеження.

  Благодійний фонд "Порятунок дитини з лейкемією" 
Мова 
  
Сайт Благодійного фонду "Порятунок дитини з лейкемією": допомога у лікуванні та реабілітації дітям з онкологічними захворюваннями крові та лімфатичної системи, що лікуються у гематологічному відділі Львівської обласної дитячої спеціалізованої клінічної лікарні.

  Благодійний Фонд "Анти-СНІД", м. Полтава 
Мова 
   
Мета діяльності Фонду - генерація та впровадження нових підходів до вирішення проблем профілактики ВІЛ-інфекції, оздоровлення та соціальної реабілітації ВІЛ-інфікованих та хворих СНІДом.

  Аванте 
Мова 
 
Благодійний фонд "Аванте" розпочав свою роботу у жовтні 2000 року. Свою місію ми сформулювали так: "Ми усвідомлюємо загрозу та наслідки пандемії ВІЛ/СНІДу в Україні та об'єднали свої зусилля для того, аби за допомогою розповсюдження достовірної інформації про ВІЛ/СНІД та супутні їм проблеми серед населення Західного регіону України вплинути на поінформованість та звернути увагу суспільства на проблему дотримання прав людини в зв'язку з ВІЛ/СНІДом".

  USUF - The Ukraine Health Care Project 
Мова 
 
USUF Health Care and Humanitarian Aid: The U.S.-Ukraine Foundation is a nonprofit, non-governmental organization established to facilitate democratic development, encourage free market reform, and enhance human rights in Ukraine.

  "НАДІЇ НАЦІЇ" Львівський Обласний Благодійний Фонд 
Мова 
  
Фонд заснований групою висококваліфікованих спеціалістів в галузі медицини, які бачать потребу та вважають за свій обов'язок підтримувати всі явища та процеси, спрямовані на побудову незалежної держави України, суспільства цивілізованого зразка.

Все ссылки подготовлены Украинским медецинским каталогом "УКРМЕД"

АПТЕКА ДНЕПРОПЕТРОВСКА
Любой житель г.Днепропетровска может заказать необходимые медикаменты с помощью нашего сайта »»
О вреде курения
Безусловно, по крайней мере, в развитых странах люди знают о вреде, который наносит здоровью курение табака, и около 60% курящих хотят бросить курить »»
Черный и Зеленый чай
Родина чая — Китай. Там и растение,и отвар его листьев называли «ча» — «молодой листочек». Иероглиф, передающий это значение, соответствует и другому понятию — «бодрость» »»
Осторожно дети идут в школу
С началом учебного года тысячи первоклассников впервые уселись за парты. Они отправились в долгий и увлекательный путь к новым знаниям »»
Лечение гепатита С может стать причиной суицида
С каждым годом количество людей, заразившихся вирусом гепатита С, в неуклонно растет. По данным экспертов, на сегодняшний момент это число превышает 700 миллионов человек »»
Наша Аптека
Rambler's Top100
© НАША АПТЕКА, 2004-2005. Все права защищены.
Использование в любой форме материалов, опубликованных на www.apteka.dp.ua, допустимо только при наличии активной ссылки на www.apteka.dp.ua